اتوبار و باربری مرزداران

         اتوبار و باربری چیتابار شعبه مرزداران تهران

         اتوبار مرزداران | باربری مرزداران |02144318593

 

         بسته بندی و کادر مجرب آقا و خانم اتوبار و باربری مرزداران

 اتوبار و باربری چیتابار با ارائه کلیه خدمات در زمینه اتوبار، اسباب کشی منزل، حمل جهیزیه عروس، حمل و تقل کالا و حمل نقل وسایل اداری در تمامی منطقه مرزداران، اماده ارائه خدمات باربری به شما همشهریان ساکن مرزداران می باشد. باربری چیتابار شعبه مرزداران با بهره جویی از همکارانی با تجربه، خوش اخلاق و مجرب در امور مربوط به باربری و اتوبار، آرامش و ایمنی را در اسباب کشی، برای شما به ارمغان می آورد. 
باربری چیتابار شعبه مرزداران تمامی امور مربوط به باربری در منطقه مرزداران را برای شما همشهریان گرامی ساکن منطقه مرزداران، با کیفیتی بالا، امنیت بالا و تجربه بالا انجام خواهد داد.

اتوبار و باربری مرزداران

      خدمات و پشتیبانی اتوبار و باربری مرزداران

خدمات باربری چیتابار:

حمل بار به صورت درون شهری و سایر شهرستان ها به صورت شبانه روزی است . حمل بار در خاور های پتو دار و دارای بارچین های حرفه ای در حمل وسایل از داخل منزل به ماشین و برعکس انجام میگیرد .بار دارای  بیمه نامه و تضمین سلامت وسایل در باربری ما را خواهد داشت. چیتابار با کادر حرفه ای که دارد یک اثاث کشی بدون دغدغه ای را به شما عزیزان هدیه می نماید. چیتابار دارای انواع کامیونت ، خاور ، نیسان بار و وانت بار آماده خدمت رسانی شبانه روزی بوده و بهترین رانندگان و کارگران خود را در اختیار شما قرار می دهد.

   بسته بندی و جابه جایی حرفه ای اتوبار و باربری مرزداران

اتوبار ما متخصص در امر بسته بندی با ابزار ها و امکانات پیشرفته جهت جلوگیری از هر گونه ضربه دیدگی و شکستگی است. چیتابار تمامی اثاثیه شکستنی شما رو با ایمنی 100% به مقصد می رساند.

بسته بندی اتوبار و باربری مرزداران

چیتابار با استفاده از چرخ های دستی و امکانات و وسایل حمل و نقل بسته های بسته بندی شده را جابجا می نماید. پس بهتر است قدرت نمایی را کنار بگذارید و تمامی کارها را به ما بسپارید. تا به کمرتان آسیبی وارد نشود. انجام اصولی کارها از ویژگی های ما می باشد. بسته ها و کارتن ها را طوری در کامیون جا میدهیم و میچینیم که در هنگام حرکت و در طول مسیر بسته ها جابجا نشوند و در طول مسیر کارگرانی داخل کامیون مراقب وسایل شما هستند.  اتوبار مرزداران تهران و باربری مرزداران با دارا بودن رانندگان خبره و ماهر و آشنا به جاده در طول مسیر و در پیچ های تند تمامی جوانب احتیاط را بجا می آورند.

در اتوبار وباربری مرزداران تهران بسته بندی بار به صورت تخصصی و اصولی انحام میشود و پس از اطمینان ار محکم بودن بار وبا رعایت نکات امنیتی و تخصصی خودرو به سمت مقصد حرکت می کند.

مناطق تحت پوشش خدمات باربری چیتابار در در ایران: باربری چیتابار مفتخر است که به تمامی نقاط ایران سرویس می دهد.

 

0 0
امتیاز 0.00 تعداد رای 0
امتیاز دهید :
چاپ این صفحه تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۶/۱۷ تعداد بازدید: 386
منبع

ارسال نظر

ارسال